Dodatki

Panel dekoracyjny z innowacyjnej linii Moduloform PD to szeroka gama możliwości i szansa stworzenia wnętrza w pełni zgodnego z własnym gustem. Panele ozdobne z tej serii charakteryzują się oryginalnością kształtów i doskonałym designem. Na uwagę zasługują również niebywałe efekty wizualne, jakie umożliwiają panele dekoracyjne 3D.

SEDVO_DRIVE to system wspomagający otwieranie szuflad. Krótkie naciśnięcie frontu lub delikatne pociągnięcie za uchwyt wystarczy, by szuflada otworzyła się samodzielnie, a dzięki BLUMOTION szuflady są zamykane delikatnie i niezwykle cicho. Bez względu na obciążenie i szerokość szuflad – delikatne wspomaganie otwierania pozostaje zawsze takie samo. Moment zamykania lub zamknięcia szuflady określa wyłącznie użytkownik. Fronty bez uchwytu lub z uchwytem SERVO-DRIVE przemienia każdą kuchnię w scenę. Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości systemu SERVO-DRIVE.

Piękna kuchnia to dziś nie wszystko liczy się także komfort dzięki stosowaniu akcesoriów firmy PEKA nasze kuchnie wyróżniają sie wysoką użytecznością. Aby zapoznać się z pełną gamą dostępnych akcesoriów zapraszamy na stronę PEKA.

System podnośników AVENTOS przekonuje wysokim komfortem obsługi. Fronty otwierają się bez trudu, zatrzymują się w każdej żądanej pozycji i zamykają się delikatnie i cicho dzięki BLUMOTION. Wysoka stabilność, eleganckie wzornictwo i trwałość to kolejne zalety AVENTOS.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji

Realizacje